MEX Logistics, uluslararası ağlarda taşınabilen hava, deniz, kara, demiryolu yada bunların kombinasyonlarını içerebilen özel proje taşımacılık hizmetlerini de sunabilmektedir. Özellikle normal taşıma standartlarında olmayan yük ölçüleri ve yüksek tonajlar, sektör olarak enerji, ağır sanayi, askeri, inşaat, fuar gibi alanlarda ciddi planlamalar gerektiren, transit içerebilen tüm proje bazlı lojistik ihtiyaçlarını başarıyla sürdürmektedir.

Zaman hesaplamaları ve yüklere uygun taşıma standartlarının belirlenmesinden teslimat noktasına kadar olan tüm süreçte profesyonel bir yaklaşımla hareket eden MEX Logistics, bu hizmeti güvenli, verilen sürede ve sorunsuz sağlanması için "Müşteri-Acente-Hizmet Sağlayıcı" trafiğini özverili bir şekilde yürütmektedir.

Proje taşımacılığında çalışılacak acente ağları ile operasyon planlaması müşterilerin en önemli beklentileri olan "Maliyet-Kalite-Zaman" bileşkesi üzerine kurulmakta ve ister ihracat ister ithalat bazlı proje olsun beklentiler, M EX Logistics'te her zaman müşteriyi memnun edici bir karşılık bulmaktadır.

Proje Taşımacılığında başlıca hizmetler:
  • Gabari Yük İthalat ve İhracatTaşımacılığı
  • Enerji, Sanayi, İnşaat Sektörlerine özel Taşımacılık Hizmeti Kapıya Teslim Proje Taşımacılığı
  • Projeye özel Hava, Deniz ve Transit Gerektiren Taşımacılık Hizmeti Yurtdışı ve Yurtiçi Her Yüke Uygun Lojistik Destek
  • Sigorta