Mex Logistics; sahip olduğu global network sayesinde yüksek kalitede On-Board Courier hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Uluslararası On-Board Courier uzman operasyon ve saha ekipleriyle her türlü gönderileriniz "MEX Logistics" operasyon sürecine girmekte, acil ve yüksek hassasiyetli kargolarınız planlanan sürede ve güvenli bir şekilde müşteri noktasına teslim edilmektedir. Bu benzersiz ve başarılı kargo operasyon deneyimi MEX Logistics farkını ortaya koymaktadır.

On-Board Courier servisi, müşterilerimizin gereksinimlerine uyarlanmış taşımacılıkta en iyi çözümdür. Son derece profesyonel ekibimiz, garantili, anında ilgi ve global 7/24 kapsama alanıyla kargolarınızı almaya hazırdır. On-Board Courier servisimiz, sevkiyatınızın varış noktasında güvenli ve zamanında olmasını sağlamak için, dokümantasyon sorunları, sıkı bağlantılar ve gümrük ambarları dahil, herhangi bir engelden kaçınmanıza yardımcı olur.

On-Board Courier hizmetimiz uzman personeli, krtik ve yüksek değerli olan gönderileriniz için tam destek sağlar. Yükünüzü tam olarak kapınızdan alarak, uçağa yükler ve varış noktasına kadar taşımak için gerekli olan tüm çalışmaları yürütürüz. Dünya çapındaki acil kuryelerimiz ile biz, acilen ihtiyaç duyduğunuz mallara varış noktalarına en hızlı ve en güvenli şekilde eşlik etmeyi bekliyoruz.

On-Board Courier başlıca hizmetler:
  • Acil dokümantasyon
  • Prototipler
  • İlaç Kargosu
  • Gizli İçerik / Belgeler