Müşterilerine özellikle merkezi noktalara başta Avrupa, Amerika, Uzakdoğu olmak üzere düzenli konsolide çıkış imkanları sunarak en düşük maliyetlerde lojistik hizmeti verebilmektedir. Havayolu kargo taşımcılığı kapsamında müşteri taleplerine uygun olarak destinasyon noktasından müşteri tarafına iç nakliye gibi ek hizmetleri de gerek ihracat gerek ithalat bazlı yüklemelerde sunabilmektedir.

Mex Logistics, havayolu yüklemelerinizde süreçlerin sorunsuz gerçekleşebilmesi için çeşitli bölgelerde hizmet kalitesini yakalamış acente ağları ile entegre çalışmaktadır. Böylece yükleriniz çıkış ve varış noktası arasında geçen tüm aşamalar profesyonelce elleçlenir ve yönetilir. Operasyonel takipler iki nokta arası uyum ve deneyim ile daima müşteri memnuniyetine dönecek şekilde yönetilir.

Spot bazlı fiyatlar, düzenli planlama ve yük alımları, havayolu şirket seçiminde alternatif çeşitlilik ile avantajlı kargo taşımacılık fırsatlarını sunan Mex Logistics, müşterilerine oldukça ekonomik navlunlar sunabilmektedir.

Havayolu taşımacılığında transit yüklemeler için de müşteri lehine çözümler üreten Mex Logistics, iki nokta arasında size ve yükünüze optimum hizmeti sağlamaktadır.

Kısaca Mex Logistics; Kargo taşımacılığında ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, ihracat&ithalat yükleme projelerinize yenilikçi hizmet anlayışı ile cevap vermektedir. Her daim bu taleplerinize çeşitli opsiyonlar ve esnek çözümler sunarak başlamakta, yükleme operasyonlarınızı teslimat aşamasına kadar hızlı ve sorunsuz olarak sonuçlandırmaktadır.

Havayolu Taşımacılığında başlıca hizmetler:
  • Her türlü Tekstil ve Sektörel Ürün Taşımacılığı
  • Konsolide Hizmetler
  • Kapıdan Kapıya Taşımacılık (Door to Door)
  • Amerika ve Uzakdoğu destinasyonlu yüklemeler
  • Havayolu İthalat bazlı Kargo Hizmetleri
  • Kombine Taşımacılık
  • Transit Kargo Taşımacılığı